WooCommerce Entegrasyonu

woocommerceMagenty WooCommerce Açık Kaynak E-Ticaret Entegrasyonu ile tüm satışlarınızı ve ürünlerinizi tek panelden görüntüleyebilir ve ürünlerinizin kolaylıkla yönetebilirsiniz.

WooCommerce Entegrasyonu ile isterseniz WooCommerce Mağazanızda bulunan ürünleri Magenty portalına indirerek Entegrasyon işlemlerini başlatabilir veya Magenty portalına üye olup Magenty'e girmiş olduğunuz ürünleri WooCommerce e-ticaret sitenize ,kolay bir şekilde satış çıkarabilir ,durdurabilir ,güncelleme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Magenty üzerinden WooCommerce E-ticaretinize ürünlerinizi açabilmek için WooCommerce api bilgilerinizi ve yetkilerinizi Aktif Etmeniz gerekmektedir. Api hesaplarınızı aktif ettikten sonra "Tüketici anahtarı ve tüketici gizli anahtarı" bilgilerini Magenty sistemindeki Entegrasyon Tanımları Altındaki WooCommerce Ayarlar Bölümüne tanımlanamız gerekmektedir.

Bu işlemleri tamamladıktan sonra Magenty sisteminizdeki tanımlı ürünlerinizi WooCommerce e-ticaret sistemine sizin belirlediğiniz kategori,başlık ve fiyatlar ile dilediğiniz kadar sayıda listeleyebileyeceksiniz. Magenty panelinden e-ticaret sitenize gelen siparişlerinizi takip edebilir ve magentyden onaylayabilirsiniz.

WooCommerce e-ticaret sitenizdeki satış siparişleriniz magenty sistemine düşerek stoklarınız magenty üzerinden de düşmektedir, paralel olarak diğer platformlarda da stok seviyeniz güncellenir.

Tam tersi olarak , pazaryerlerinden düşen siparişler deki stok düşüşleride WooCommerce sitenizde güncellenir.

WooCommerce Pazaryeri Entegrasyonu , WooCommerce soft n11 Entegrasyon - WooCommerce Hepsiburada Entegrastyon ,WooCommerce Gittigidiyor Entegrasyon ,WooCommerce Trendyol Entegrasyon,WooCommerce Çiçeksepeti Entegrasyon, WooCommerce Amazon Entegrasyon, WooCommerce TurkcellPasaj Entetgrasyon, WooCommerce Morhipo Entegrasyon, WooCommerce İpsizcambaz Entegrasyon