Trendyol Entegrasyonu

a81a734c-54a8-4378-85ba-2eee13010fb6-1502976769600

Magenty Tredyol Entegrasyonu ile tüm satışlarınızı ve ürünlerinizi tek panelden görüntüleyebilir ve ürünlerinizin kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Magenty Trendyol Entegrasyonu ile isterseniz Trendyol Mağazanız da bulunan ürünleri Magenty portalına indirerek Entegrasyon işlemlerini başlatabilir yada Trendyol Mağazanızı açtıktan sonra Magenty portalına üye olup Magenty'e girmiş olduğunuz ürünleri Trendyol mağazanıza ,kolay bir şekilde satış çıkarabilir ,durdurabilir ,güncelleme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Magenty üzerinden satış gerçekleştirebilmek için trendyol Destek panelinden veya destek mailinden MAGENTY Ürünü ile Entegrasyon Yapacağınızı ve Api Username ,Api Password ve SupplierID Bilgilerinizi talep ettiğinizi iletmelisiniz. Trendyol Ekibi tarafından Bu bilgiler size ulaştırıldıktan sonra size verilmiş olan "api" bilgilerini Magenty sistemine tanımlanamız gerekmektedir.

Bu işlemleri tamamladıktan sonra Magenty sisteminizdeki tanımlı ürünlerinizi Trendyol sistemine sizin belirlediğiniz kategori,başlık ve fiyatlar ile dilediğiniz kadar sayıda listeleyebileyeceksiniz. Magenty panelinden siparişlerinizi takip edebilir, mesajlarınızı yönetir ve satışla ilgili analizlerinizi yapabilirsiniz. Magenty analiz altyapısı sayesinde satışlarınızı analiz eder ve kazancınızı arttırma yönünde fikiler edinebilirsiniz.

Trendyol üzerinde satılan ürünlerden dolayı yaşanan stok değişimleri paralel olarak diğer platformlarda güncellenir.

Not: Trendyol Mağasında Barkodsuz ürün satışı yapılmamaktadır. Satışa çıkarmak istediğiniz ürünlerin Barkodlarının olmasına dikkat ediniz.

Trendyol Mağaza Kaydı için :https://www.trendyol.com/tedarikcibasvuru web sitesini ziyaret edebilirsiniz.