T-Soft Entegrasyonu

tsoft_logo

Magenty T-Soft E-Ticaret Entegrasyonu ile tüm satışlarınızı ve ürünlerinizi tek panelden görüntüleyebilir ve ürünlerinizin kolaylıkla yönetebilirsiniz.

T-soft Entegrasyonu ile isterseniz -T-Soft Mağazanızda bulunan ürünleri Magenty portalına indirerek Entegrasyon işlemlerini başlatabilir veya T-soft Mağazanızı açtıktan sonra Magenty portalına üye olup Magenty'e girmiş olduğunuz ürünleri T-Soft mağazanıza ,kolay bir şekilde satışa çıkarabilir ,durdurabilir ,güncelleme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Magenty üzerinden entegrasyona başlayabilmek için T-Soft E-ticaret Web Panelinden Web Servis Kullanıcısı Tanımlamanız ve Tüm yetkileri vermeniz gerekmektedir. Api hesaplarınızı aktif ettikten sonra T-soft tarafındaki kullanıcı adı ve şifresini Magenty Portalımızdaki Entegrasyon Tanımları altındaki T-soft Ayarlarına tanımlanamız gerekmektedir.

Bu işlemleri tamamladıktan sonra Magenty sisteminizdeki tanımlı ürünlerinizi T-soft sistemine sizin belirlediğiniz kategori,başlık ve fiyatlar ile dilediğiniz kadar sayıda listeleyebileyeceksiniz. Magenty panelinden siparişlerinizi takip edebilir, mesajlarınızı yönetir ve satışla ilgili analizlerinizi yapabilirsiniz. Magenty analiz altyapısı sayesinde satışlarınızı analiz eder ve kazancınızı arttırma yönünde fikiler edinebilirsiniz.

T-soft üzerinde satılan ürünlerden dolayı yaşanan stok değişimleri paralel olarak diğer platformlarda güncellenir.

T-soft Pazaryeri Entegrasyonu , T-soft n11 Entegrasyon - T-soft Hepsiburada Entegrastyon ,T-soft Gittigidiyor Entegrasyon ,T-soft Trendyol Entegrasyon,T-soft Çiçeksepeti Entegrasyon, T-soft Amazon Entegrasyon, T-soft TurkcellPasaj Entetgrasyon, T-soft Morhipo Entegrasyon, T-soft İpsizcambaz Entegrasyon