ShopPHP Entegrasyonu

ShopPHP / Creamedia Software İletişimMagenty ShopPHP Açık Kaynak E-Ticaret Entegrasyonu ile tüm satışlarınızı ve ürünlerinizi tek panelden görüntüleyebilir ve ürünlerinizin kolaylıkla yönetebilirsiniz.

ShopPHP Entegrasyonu ile isterseniz ShopPHP Mağazanız da bulunan ürünleri Magenty portalına indirerek Entegrasyon işlemlerini başlatabilir veya Magenty portalına üye olup Magenty'e girmiş olduğunuz ürünleri ShopPHP e-ticaret sitenize, kolay bir şekilde satış çıkarabilir, durdurabilir ,güncelleme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Magenty üzerinden ShopPHP E-ticaretinize ürünlerinizi açabilmek için ShopPHP api bilgilerinizi ve yetkilerinizi Aktif Etmeniz gerekmektedir. Api hesaplarınızı aktif ettikten sonra "authykey (yetki anahtarı) ve authy e mail (yetkilendrime postası)" bilgilerini Magenty sistemindeki Entegrasyon Tanımları Altındaki ShopPHP Ayarlar Bölümüne tanımlanamız gerekmektedir.

Bu işlemleri tamamladıktan sonra Magenty sisteminizdeki tanımlı ürünlerinizi ShopPHP e-ticaret sistemine sizin belirlediğiniz kategori,başlık ve fiyatlar ile dilediğiniz kadar sayıda listeleyebileyeceksiniz. Magenty panelinden e-ticaret sitenize gelen siparişlerinizi takip edebilir ve magentyden onaylayabilirsiniz.

ShopPHP e-ticaret sitenizdeki satış siparişleriniz magenty sistemine düşerek stoklarınız magenty üzerinden de düşmektedir, paralel olarak diğer platformlarda da stok seviyeniz güncellenir.

Tam tersi olarak , pazaryerlerinden düşen siparişler deki stok düşüşleride ShopPHP sitenizde güncellenir.

-ShopPHP Pazaryeri Entegrasyonu , ShopPHP n11 Entegrasyon - ShopPHP Hepsiburada Entegrastyon ,ShopPHP Gittigidiyor Entegrasyon ,ShopPHP Trendyol Entegrasyon,ShopPHP Çiçeksepeti Entegrasyon, ShopPHP Amazon Entegrasyon, ShopPHP TurkcellPasaj Entetgrasyon, ShopPHP Morhipo Entegrasyon, ShopPHP İpsizcambaz Entegrasyon