Prestashop Entegrasyon

presta Magenty PrestaShop Açık Kaynak E-Ticaret Entegrasyonu ile tüm satışlarınızı ve ürünlerinizi tek panelden görüntüleyebilir ve ürünlerinizin kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Prestashop Entegrasyonu ile isterseniz PrestaShop Mağazanız da bulunan ürünleri Magenty portalına indirerek Entegrasyon işlemlerini başlatabilir veya Magenty portalına üye olup Magenty'e girmiş olduğunuz ürünleri Prestashop e-ticaret sitenize, kolay bir şekilde satış çıkarabilir, durdurabilir ,güncelleme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Magenty üzerinden Prestashop E-ticaretinize ürünlerinizi açabilmek için için Prestashop api bilgilerinizi ve yetkilerinizi Aktif Etmeniz gerekmektedir. Api hesaplarınızı aktif ettikten sonra "api" bilgilerini Magenty sistemindeki Entegrasyon Tanımları Altındaki Prestashop Ayarlar Bölümüne tanımlanamız gerekmektedir.

Bu işlemleri tamamladıktan sonra Magenty sisteminizdeki tanımlı ürünlerinizi Prestashop e-ticaret sistemine sizin belirlediğiniz kategori,başlık ve fiyatlar ile dilediğiniz kadar sayıda listeleyebileyeceksiniz. Magenty panelinden e-ticaret sitenize gelen siparişlerinizi takip edebilir ve magentyden onaylayabilirsiniz.

Prestashop e-ticaret sitenizdeki satış siparişleriniz magenty sistemine düşerek stoklarınız magenty üzerinden de düşmektedir, paralel olarak diğer platformlarda da stok seviyeniz güncellenir.

Tam tersi olarak , pazaryerlerinden düşen siparişler deki stok düşüşleride prestashop sitenizde güncellenir.

Prestashop Pazaryeri Entegrasyonu , Prestashop soft n11 Entegrasyon - Prestashop Hepsiburada Entegrastyon ,Prestashop Gittigidiyor Entegrasyon ,Prestashop Trendyol Entegrasyon,Prestashop Çiçeksepeti Entegrasyon, Prestashop Amazon Entegrasyon, Prestashop TurkcellPasaj Entetgrasyon, Prestashop Morhipo Entegrasyon, Prestashop İpsizcambaz Entegrasyon