OpenCart Entegrasyonu

Opencart Kurulumu Nasıl Yapılır? 2021 -Opencart Nedir? (Resimli Anlatım)

Magenty Opencart Açık Kaynak E-Ticaret Entegrasyonu ile tüm satışlarınızı ve ürünlerinizi tek panelden görüntüleyebilir ve ürünlerinizin kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Opencart Entegrasyonu ile isterseniz Opencart Mağazanızda bulunan ürünleri Magenty portalına indirerek Entegrasyon işlemlerini başlatabilir veya Magenty portalına üye olup Magenty'e girmiş olduğunuz ürünleri Opencart e-ticaret sitenize ,kolay bir şekilde satış çıkarabilir, durdurabilir, güncelleme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Magenty üzerinden Opencart E-ticaretinize ürünlerinizi açabilmek için Opencart api bilgilerinizi ve yetkilerinizi Aktif Etmeniz gerekmektedir. Api hesaplarınızı aktif ettikten sonra "api" bilgilerini Magenty sistemindeki Entegrasyon Tanımları Altındaki Opencart Ayarlar Bölümüne tanımlanamız gerekmektedir.

Bu işlemleri tamamladıktan sonra Magenty sisteminizdeki tanımlı ürünlerinizi Opencart e-ticaret sistemine sizin belirlediğiniz kategori,başlık ve fiyatlar ile dilediğiniz kadar sayıda listeleyebileyeceksiniz. Magenty panelinden e-ticaret sitenize gelen siparişlerinizi takip edebilir ve magentyden onaylayabilirsiniz.

Opencart e-ticaret sitenizdeki satış siparişleriniz magenty sistemine düşerek stoklarınız magenty üzerinden de düşmektedir, paralel olarak diğer platformlarda da stok seviyeniz güncellenir.

Tam tersi olarak , pazaryerlerinden düşen siparişler deki stok düşüşleri de Opencart sitenizde güncellenir.

-Opencart Pazaryeri Entegrasyonu , Opencart n11 Entegrasyon - Opencart Hepsiburada Entegrastyon ,Opencart Gittigidiyor Entegrasyon ,Opencart Trendyol Entegrasyon,Opencart Çiçeksepeti Entegrasyon, Opencart Amazon Entegrasyon, Opencart TurkcellPasaj Entetgrasyon, Opencart Morhipo Entegrasyon, Opencart İpsizcambaz Entegrasyon