nopCommerce Entegrasyonu

nopCommerce on Twitter: "We have officially launched the new nopCommerce website! ?? https://t.co/thmmJaQOkp We changed its design, structure and renewed the logo? #nopcommerce #ecommerceplatform… https://t.co/MaEDYiXxQj"Magenty nopCommerce Açık Kaynak E-Ticaret Entegrasyonu ile tüm satışlarınızı ve ürünlerinizi tek panelden görüntüleyebilir ve ürünlerinizin kolaylıkla yönetebilirsiniz.

nopCommerce Entegrasyonu ile isterseniz nopCommerce Mağazanızda bulunan ürünleri Magenty portalına indirerek Entegrasyon işlemlerini başlatabilir veya Magenty portalına üye olup Magenty'e girmiş olduğunuz ürünleri nopCommerce e-ticaret sitenize ,kolay bir şekilde satış çıkarabilir ,durdurabilir, güncelleme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Magenty üzerinden nopCommerce E-ticaretinize ürünlerinizi açabilmek için nopCommerce api bilgilerinizi ve yetkilerinizi Aktif Etmeniz gerekmektedir. Api hesaplarınızı aktif ettikten sonra "clientid (Müşteri Kimliği) ve clientsecret (Müşteri şifresi)" bilgilerini Magenty sistemindeki Entegrasyon Tanımları Altındaki nopCommerce Ayarlar Bölümüne tanımlanamız gerekmektedir.

Bu işlemleri tamamladıktan sonra Magenty sisteminizdeki tanımlı ürünlerinizi nopCommerce e-ticaret sistemine sizin belirlediğiniz kategori,başlık ve fiyatlar ile dilediğiniz kadar sayıda listeleyebileyeceksiniz. Magenty panelinden e-ticaret sitenize gelen siparişlerinizi takip edebilir ve magentyden onaylayabilirsiniz.

nopCommerce e-ticaret sitenizdeki satış siparişleriniz magenty sistemine düşerek stoklarınız magenty üzerinden de düşmektedir, paralel olarak diğer platformlarda da stok seviyeniz güncellenir.

Tam tersi olarak , pazaryerlerinden düşen siparişler deki stok düşüşleride nopCommerce sitenizde güncellenir.

nopCommerce Pazaryeri Entegrasyonu , nopCommerce n11 Entegrasyon - nopCommerce Hepsiburada Entegrastyon ,nopCommerce Gittigidiyor Entegrasyon ,nopCommerce Trendyol Entegrasyon,nopCommerce Çiçeksepeti Entegrasyon, nopCommerce Amazon Entegrasyon, nopCommerce TurkcellPasaj Entetgrasyon, nopCommerce Morhipo Entegrasyon, nopCommerce İpsizcambaz Entegrasyon