N11 Entegrasyonu

n11-entegrasyon

Magenty N11 Entegrasyonu ile tüm satışlarınızı ve ürünlerinizi tek panelden görüntüleyebilir ve ürünlerinizin kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Magenty N11 Entegrasyonu ile sisteminizde bulunan veya mevcut satış yaptığınız ürünlerinizi Magenty sistemine entegre edip panel üzerinden satış,güncelleme ve mesajlaşma işlemlerinizi kolayca kontrol edebilirsiniz.

N11 üzerinden satış gerçekleştirebilmek için sanal mağazanız için N11 üzerinde "api" hesabı açmanız gerekmektedir.Sanal mağazanızı başarılı bir şekilde açtıktan sonra N11 tarafından size verilmiş olan "api" bilgilerini Magenty sistemine tanımlanamız gerekmektedir.

Bu işlemleri tamamladıktan sonra Magenty sisteminizdeki tanımlı ürünlerinizi N11 sistemine sizin belirlediğiniz kategori,başlık ve fiyatlar ile dilediğiniz kadar sayıda listeleyebileyeceksiniz. Magenty panelinden siparişlerinizi takip edebilir, mesajlarınızı yönetir ve satışla ilgili analizlerinizi yapabilirsiniz. Magenty analiz altyapısı sayesinde satışlarınızı analiz eder ve kazancınızı arttırma yönünde fikiler edinebilirsiniz.

N11 üzerinde satılan ürünlerden dolayı yaşanan stok değişimleri paralel olarak diğer platformlarda güncellenir.Ayrıca Magenty sayesinde tekli veya toplu fiyat güncelleyebilirsiniz.