Magento Entegrasyonu

Magento Nedir? | Yazılım Durağı

Magenty Magento Açık Kaynak E-Ticaret Entegrasyonu ile tüm satışlarınızı ve ürünlerinizi tek panelden görüntüleyebilir ve ürünlerinizin kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Magento Entegrasyonu ile isterseniz Magento Mağazanızda bulunan ürünleri Magenty portalına indirerek Entegrasyon işlemlerini başlatabilir veya Magenty portalına üye olup Magenty'e girmiş olduğunuz ürünleri Magento e-ticaret sitenize ,kolay bir şekilde satış çıkarabilir ,durdurabilir ,güncelleme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Magenty üzerinden Magento E-ticaretinize ürünlerinizi açabilmek için Magento api bilgilerinizi ve yetkilerinizi Aktif Etmeniz gerekmektedir. Api hesaplarınızı aktif ettikten sonra "api" bilgilerini Magenty sistemindeki Entegrasyon Tanımları Altındaki Magento Ayarlar Bölümüne tanımlanamız gerekmektedir.

Bu işlemleri tamamladıktan sonra Magenty sisteminizdeki tanımlı ürünlerinizi Magento e-ticaret sistemine sizin belirlediğiniz kategori,başlık ve fiyatlar ile dilediğiniz kadar sayıda listeleyebileyeceksiniz. Magenty panelinden e-ticaret sitenize gelen siparişlerinizi takip edebilir ve magentyden onaylayabilirsiniz.

Magento e-ticaret sitenizdeki satış siparişleriniz magenty sistemine düşerek stoklarınız magenty üzerinden de düşmektedir, paralel olarak diğer platformlarda da stok seviyeniz güncellenir.

Tam tersi olarak , pazaryerlerinden düşen siparişler deki stok düşüşleride Magento sitenizde güncellenir.

Magento Pazaryeri Entegrasyonu , Magento n11 Entegrasyon - Magento Hepsiburada Entegrastyon ,Magento Gittigidiyor Entegrasyon ,Magento Trendyol Entegrasyon,Magento Çiçeksepeti Entegrasyon, Magento Amazon Entegrasyon, Magento TurkcellPasaj Entetgrasyon, Magento Morhipo Entegrasyon, Magento İpsizcambaz Entegrasyon