İdeasoft Entegrasyonu

ideasoft

Magenty ideasoft E-Ticaret Entegrasyonu ile tüm satışlarınızı ve ürünlerinizi tek panelden görüntüleyebilir ve ürünlerinizin kolaylıkla yönetebilirsiniz.

ideasoft Entegrasyonu ile isterseniz İdeasoft Mağazanız da bulunan ürünleri Magenty portalına indirerek Entegrasyon işlemlerini başlatabilir yada ideasoft Mağazanızı açtıktan sonra Magenty portalına üye olup Magenty'e girmiş olduğunuz ürünleri ideasoft mağazanıza ,kolay bir şekilde satış çıkarabilir ,durdurabilir ,güncelleme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Magenty üzerinden satış gerçekleştirebilmek için ideasoft E-ticaret Ekibi Tarafınızdan Kullandığınız Paketinize Api Özelliğinizi Aktif Etmeniz gerekmektedir. Api hesaplarınızı aktif ettikten sonra ideasoft Ekibi tarafından size ulaştırıldıktan sonra size verilmiş olan "api" bilgilerini Magenty sistemine tanımlanamız gerekmektedir.

Bu işlemleri tamamladıktan sonra Magenty sisteminizdeki tanımlı ürünlerinizi ideasoft sistemine sizin belirlediğiniz kategori,başlık ve fiyatlar ile dilediğiniz kadar sayıda listeleyebileyeceksiniz. Magenty panelinden siparişlerinizi takip edebilir, mesajlarınızı yönetir ve satışla ilgili analizlerinizi yapabilirsiniz. Magenty analiz altyapısı sayesinde satışlarınızı analiz eder ve kazancınızı arttırma yönünde fikiler edinebilirsiniz.

ideasoft üzerinde satılan ürünlerden dolayı yaşanan stok değişimleri paralel olarak diğer platformlarda güncellenir.

ideasoft Pazaryeri Entegrasyonu , ideasoft n11 Entegrasyon - ideasoft Hepsiburada Entegrastyon ,ideasoft Gittigidiyor Entegrasyon ,ideasoft Trendyol Entegrasyon,ideasoft Çiçeksepeti Entegrasyon, ideasoft Amazon Entegrasyon, ideasoft TurkcellPasaj Entetgrasyon, ideasoft Morhipo Entegrasyon, ideasoft İpsizcambaz Entegrasyon