Estorepark Entegrasyonu

Demosu olmayan e-ticaret paket uygulaması: Estorepark - Webrazzi

Magenty Estorepark E-Ticaret Entegrasyonu ile tüm satışlarınızı ve ürünlerinizi tek panelden görüntüleyebilir ve ürünlerinizin kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Estorepark Entegrasyonu ile isterseniz Estorepark Mağazanız da bulunan ürünleri Magenty portalına indirerek Entegrasyon işlemlerini başlatabilirsiniz.

Magenty ve Estorepark E-ticaretinizle entegrasyon yapabilmeniz için Estorepark api bilgilerinizi ve yetkilerinizi Aktif Etmeniz gerekmektedir. Api hesaplarınızı aktif ettikten sonra "api" bilgilerini Magenty sistemindeki Entegrasyon Tanımları Altındaki Estorepark Ayarlar Bölümüne tanımlanamız gerekmektedir.

EstorePark E-Ticaret entegrasyonumuzla E-Ticaret Sitenize düşen siparişleriniz Magenty Portalımıza Düşerek pazaryerlerinizden ve aynı anda e-ticaret sitenizden stok güncellemesi yapmaktadır.

Tam tersi olarak , pazaryerlerinden düşen siparişler deki stok düşüşleride Estorepark sitenizde güncellenir.

EstorePark entegrasyonunda Magenty üzerinden yeni ürün açılma sürecini desteklememektedir.
Ürün Adet Güncelleme Özelliği desteklemektedir.

Estorepark Pazaryeri Entegrasyonu , Estorepark n11 Entegrasyon - Estorepark Hepsiburada Entegrastyon ,Estorepark Gittigidiyor Entegrasyon ,Estorepark Trendyol Entegrasyon,Estorepark Çiçeksepeti Entegrasyon, Estorepark Amazon Entegrasyon, Estorepark TurkcellPasaj Entetgrasyon, Estorepark Morhipo Entegrasyon, Estorepark İpsizcambaz Entegrasyon