EPttAvm Entegrasyonu

epttavm-entegrasyonMagenty ePttAVM Entegrasyonu ile tüm satışlarınızı ve ürünlerinizi tek panelden görüntüleyebilir ve ürünlerinizin kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Magenty ePttAVM Entegrasyonu ile sisteminizde bulunan veya mevcut satış yaptığınız ürünlerinizi Magenty sistemine entegre edip panel üzerinden satış,güncelleme ve mesajlaşma işlemlerinizi kolayca kontrol edebilirsiniz.

ePttAVM üzerinden satış gerçekleştirebilmek için sanal mağazanız için ePttAVM üzerinde "api" hesabı açmanız gerekmektedir.Sanal mağazanızı başarılı bir şekilde açtıktan sonra ePttAVM tarafından size verilmiş olan "api" bilgilerini Magenty sistemine tanımlanamız gerekmektedir.

Bu işlemleri tamamladıktan sonra Magenty sisteminizdeki tanımlı ürünlerinizi ePttAVM sistemine sizin belirlediğiniz kategori,başlık ve fiyatlar ile dilediğiniz kadar sayıda listeleyebileyeceksiniz. Magenty panelinden siparişlerinizi takip edebilir, mesajlarınızı yönetir ve satışla ilgili analizlerinizi yapabilirsiniz. Magenty analiz altyapısı sayesinde satışlarınızı analiz eder ve kazancınızı arttırma yönünde fikiler edinebilirsiniz.

ePttAVM üzerinde satılan ürünlerden dolayı yaşanan stok değişimleri paralel olarak diğer platformlarda güncellenir.Ayrıca Magenty sayesinde tekli veya toplu fiyat güncelleyebilirsiniz.