Bilnex Entegrasyonu

Bilnex Yazılım Ticari, Muhasebe, Market, Mağaza ve Mobil Programları

Magenty Bilnex Açık Kaynak E-Ticaret Entegrasyonu ile tüm satışlarınızı ve ürünlerinizi tek panelden görüntüleyebilir ve ürünlerinizin kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Bilnex Entegrasyonu ile isterseniz Bilnex Mağazanızda bulunan ürünleri Magenty portalına indirerek Entegrasyon işlemlerini başlatabilir veya Magenty portalına üye olup Magenty'e girmiş olduğunuz ürünleri Bilnex e-ticaret sitenize, kolay bir şekilde satış çıkarabilir, durdurabilir ,güncelleme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Magenty üzerinden Bilnex E-ticaretinize ürünlerinizi açabilmek için için Bilnex E-ticaret Yetkillilerinden api bilgilerinizi ve yetkilerinizi Aktif Etmeniz gerekmektedir. Api hesaplarınızı aktif ettikten sonra "apiKey bilginizi Magenty sistemindeki Entegrasyon Tanımları Altındaki Bilnex Ayarlar Bölümüne tanımlanamız gerekmektedir.

Bu işlemleri tamamladıktan sonra Magenty sisteminizdeki tanımlı ürünlerinizi Bilnex e-ticaret sistemine sizin belirlediğiniz kategori,başlık ve fiyatlar ile dilediğiniz kadar sayıda listeleyebileyeceksiniz. Magenty panelinden e-ticaret sitenize gelen siparişlerinizi takip edebilir ve magentyden onaylayabilirsiniz.

Bilnex e-ticaret sitenizdeki satış siparişleriniz magenty sistemine düşerek stoklarınız magenty üzerinden de düşmektedir, paralel olarak diğer platformlarda da stok seviyeniz güncellenir.

Tam tersi olarak , pazaryerlerinden düşen siparişler deki stok düşüşleride Bilnex sitenizde güncellenir.

Bilnex Pazaryeri Entegrasyonu , Bilnex n11 Entegrasyon - Bilnex Hepsiburada Entegrastyon ,Bilnex Gittigidiyor Entegrasyon ,Bilnex Trendyol Entegrasyon,Bilnex Çiçeksepeti Entegrasyon, Bilnex Amazon Entegrasyon, Bilnex TurkcellPasaj Entetgrasyon, Bilnex Morhipo Entegrasyon, Bilnex İpsizcambaz Entegrasyon